Health Coaches Needed For Health Care Reform

מרבית הדיון בקונגרס על רפורמה בתחום הבריאות נע סביב שיטות להארכת החזר בגין טיפול חולה. עם זאת, תשלום עבור יותר מאותו טיפול מקוטע ובמחיר גבוה אינו תמיד רפורמה, אלא טירוף.

מכשיר הבריאות העומד על 2.2 טריליון דולר, היקר ביותר בעולם, דורש דמיון וחיזוי חדשני ומעלה, ולמרות ששש מאות הרופאים ומומחי הכושר נאספו בפסגת המכון לרפואה על רפואה אינטגרטיבית בחודש האולטימטיבי. לא הצליחו להסכים על הכל, הם הגיעו להסכמה משכנעת בערך הרצון שהאמריקאים יחליפו את התנהגותם הבריאותית. אולם כיצד ניתן להשלים את המצוין הזה?

עם מעבר עיקרי לפרסום כושר, מניעת הפרעות ובריאות, גאדג’ט מחודש בתחום הבריאות צריך לבלום את המסלול האסון שצפוי לשנת 2012, שבו עלויות הטיפול הכללי בכושר יכולות להיות שוות ל -20% מהתוצר המקומי הגולמי (תוצר). ספקים, מעסיקים ואפילו תאגידי כיסוי מודים בסופו של דבר כי ארה”ב עלולה ליפול בחלק האחורי של מדינות הזירה בכל אזור אפשרי אם אחד מכל דולר פרודוקטיביות שלנו ילך לכיוון מחירי הבריאות. medical hair 4 u

במשך למעלה מ -30 שנה דיווח המכון הלאומי לבריאות כי 8 מתוך 10 אמריקאים סובלים ממחלות מתמשכות שמקורן בחיים רעים: תזונה איומה, בילוי גופני לא מספיק ולחץ לא מנוהל. אולם האתגר הקשה בשינוי התנהגות נפל על אנשים ללא הרף, ללא הרבה עזרה מהמכונה המדעית או מרופאיהם.

בנוסף, חסרה עזרה תרבותית לאוכלוסיות הנמצאות בסכנה הרבה ביותר, לרוב מיעוטים עם ציטוטים טובים יותר של סוכרת ובעיות משקל. במתנה, יש יותר אמריקאים עם עודף משקל מאשר שמנים – נתון כמעט שלא יעלה על הדעת.

הסיוע התרבותי לקיום בריא מתחיל בפעילי רשת שבילי אופניים מלחיצים, פארקים ציבוריים, רחובות בטוחים, שווקי איכרים, חלופות מזון נקי ותוספות מהממשלות המקומיות שלהם. יחד עם שיתוף פעולה מצד התעשייה, הרשויות, שירותי הבריאות ואנשי הכושר הציבורי, ניתן להפעיל לחץ על בונים לבנות סביבות המציעות אפשרויות לעניין פיזי. מורים, אמא ואבא ורוכשים יכולים לדרוש מביג פוד להפסיק לפרסם מרכיבים זולים, לא מזינים, מעובדים בקלוריות לילדים ולמבוגרים צעירים. בתי ספר יכולים לספק שוב ויטמינים ושיעורי PE, ויישומים לארוחת צהריים יכולים לחנך צעירים לגבי בחירות בריאות – ולספק אותם!

האם על מרפאתך לשלם כדי ללמד בריאות?

“לרדת במשקל, למנוע עישון, להתחיל להתאמן ולהפחית את המתח שלך ואני אראה אותך 12 החודשים הבאים בגלל הפיזי שלך.” כולם יודעים שמיד לאחר 12 חודשים שהאזהרה מטפל הבריאות שלך לא מתפרשת לעיתים קרובות להתנהגות כושר חדשה.

נדבך חדש של מאמני כושר יכול לספק את התמיכה והעידוד המיוחלים לאמריקאים להתחיל את ההרפתקה שלהם לקראת מקסימום כושר פרטי. מאמני בריאות צריכים להיות חלק מכל מתקן לבריאות הציבור, משרד קליני ומרכז בריאות. יש לקבל החזר כספי באמצעות ארגוני ביטוח, או להיות חלק מזכות הכניסה הראשונה לקבלת שכבת מדיקאר, מדיקייד, סוכנויות ביטוח שאינן ציבוריות וחבילות רווחה ארגוניות. אפילו ד”ר מהמט עוז הזהיר כי מאמני בריאות חייבים להיחשב כחלק מכריע ברפורמת הטיפול בכושר בפני הכתב הקליני של CNN, ד”ר סנג’אי גופטה.

במקום שרופאים צפויים לקבל החזר בגין הצעת קידום כושר ומוצרי בריאות (בעלות העולה על מאתיים דולר לשעה), מאמני כושר יכולים ללא בעיות לספק שירות זה במחיר חמישי. הם עשויים גם להציג שיטה נעימה במיוחד, בהישג יד, לאנשים. הלימודים המיוחדים של רופאים רפואיים מכוונים איכות למקרים מורכבים, בין אם הם חריפים או מתמשכים.

יש לבחון מחדש את רצף הטיפול כולו ולהקיף את ההחזר עבור אנשי מקצוע בתחום הכושר הבודקים את הסיבות הבסיסיות לזיהום כרוני, ואשר תופסים יכולות מיוחדות בהתמודדות עם ההשפעות הלא טובות של אנשי מקצוע מסוכנים המורכבים מאנשי אחיות. , רופאים נטורופתיים ורופאים לרפואה סינית מסורתית, רופאים הומאופתיים וכירופרקטורים.

זמן רב מדי היה שיתוף פעולה פעיל שחוסם את קידומם של אותם מקצועות באמצעות תאגידים קליניים מסוימים עם עסקים בתחום הביטוח, והציבור הרחב סבל כתוצאה מכך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *